آموزش قاتلان خاشقجی در آمریکا

آموزش قاتلان خاشقجی در آمریکا


نیویورک تایمز: ۴ نفر از قاتلان خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی در آمریکا آموزش نظامی دیده بودند گفت‌وگو با علم صالح، استادیار مطالعات ایران در دانشگاه ملی …

آموزش

آموزش

#آموزش #قاتلان #خاشقجی #در #آمریکا

#iraninternational,اخبار,امروز با نادر سلطان پور,ایران,ایران اینترنشنال,برجام,بی بی سی فارسی,تحریم,تیتر اول با فرداد فرحزاد,خامنه‌ای,خبر ایران,خبر فوری,خبرهای ایران,روحانی,ظریف,پخش زنده,۶۰ دقیقه

16 Replies to “آموزش قاتلان خاشقجی در آمریکا”

 1. رژیم ایران و مزدوراش دقیقا حکایت یهودیهای فریسی رو در کتاب مقدس داره که مسیح انتقاد میکنه ازشون و میگه خار رو در چشم خود نمیبینید ولی یک غبار ریز رو در چشم بقیه میبینید. رژیم فاسد ایران ۴۳ ساله که داعش در ایرانه و هر جنایتی که خواسته کرده ولی تا کشورهای دیگه بخصوص آمریکا یه خبری مثل این منتشر میشه سریعا خبرو دست میگیرن و میکننش پیرهن عثمون. برید خفه بمیرید کثافتهای مزدور

 2. خخخخخخخ
  میگه این افرادرواموزش میده واسه مبارزه باتروریست از کی تاحالایک خبرنگاربیچاره تیکه تیکه کردن شده مبارزه باتروریست 😂😂😂😂

 3. ایناکه چیزی نیست اعضای داعش روتواسراییل والقاعده روتوافغانستان اموزش میده کلاتروریست پرورهست

 4. اقای علم صالح ! استاد یار مطالعات ایران ! نمیدونم تو ایرانی هستی یا نه !؟ اما رشته تحصیلی ات را با اسم مبهم مطالعات ایران انتخاب کردی ! حالا کمی هم در باره ی حاکمیت فعلی ایران بگو !
  باز جوهای اطلاعات و قاتلین فرزندان ایران از سپاه و بسیج و تک تیرانداز و دوشکا زن ؛ در کجا اموزش دیدن !؟ کسانیکه بحکم شرع و فقه و اموزه های اسلامی ؛سر و دست و انگشت و پا وگوش و بینی ؛ میبرند و چشم از حدقه درمیاورند و از بلندی با دست بسته به پایین پرت میکنند و به کودکان بریدن سر کفار را یاد میدهند ؛ در کجا اموزش دیده اند !؟
  خجالت نکش ! به این سوالات که اهمیت مرگ و زندگی برای مردم ایران دارد ؛ پاسخ بگو !
  احساس میکنم لیست مصاحبه شوندگان طرفداران مخفی حاکمیت اسلامی در اینتر ناشنال ؛ داره طولانی تر میشه ! یا اینکه اشتباه میکنم !؟

 5. میلیونها نفر سالیانه در امریکا اموزش می بینند از نظامی گرفته تا تحصیلی تا فن و تکنیک و غیره، از بین اینها اگر چندتا تروریست پیدا شد مقصر کیه؟ امریکا؟ خیر، اینها به اختیار خودشان به امریکا برای اموزش رفتند و از بین میلیونها چند نفر هم اینجوری پیدا میشه.

 6. آیا هیچ دیدید که سازمانهای جعلی به اصطلاح عفو بین الملل و حقوق بشری که همگی آلات رژیم خبیث عن.گلیس هستند یک مرتبه هم اعلام کنند که رژیم محمدبن اره ی سعودی و شخص وی را بابت قتل عام در یمن و اره کردن خاشقچی ووو… باید تحت تعقیب قضایی قرار داد…؟

 7. تلخ ترین شوخی دنیا همین حمایت آمریکا از مظلومین و مضحک ترین واقعه استیفای حق و برقرار کردن عدالت توسط ارباب بی عدالتی و قبله کفر و بی ایمانی یعنی آمریکا و شخص رئیس جمهور آمریکا است…. همه عالم می‌دانند آل سلول (سعود) حتی به محارم خود هم بی اجازه آمریکا نزدیک نخواهد شد چه برسد به قتل خاشقچی

 8. کاش اینترنشنال بجای گیر دادن به خاشقچی‌ از اینهمه ترور‌ درون مرزی و برون‌مرزی جمهوری اسلامی هم یک گزارشی تهیه کنه یا حداقل اسمی بیاره!!!
  بابابخدا شاپور‌بختیار و فریدون فرخزاد
  و سروش کتیبه و شهریارشفیق‌ و ارتشبد‌اویسی‌ و….. که با ندای یاعلی و یازهرا بدنشون‌ بوسیله چاقو پاره پاره و تیکه تیکه شد کمتر از خاشقچی‌ مظلوم نبودن!!!

 9. چه فرقی وجود دارد بین قتلهای زنجیره ایی در خارج از ایران توسط سگهای پاچه خوار حکومت کثیف آخوندی روسی با قتل قاشقچی؟؟؟ قتل فریدون فرخزاد شاهپور بختیار و آدم ربائی و قتل روح الله زم وووو آیا جهان نمی بیند یا اینکه غلام زر خرید مافیای حکومت کثیف آخوندی روسی است ؟؟؟

 10. اینترنشنال‌داره چهره‌اصلی‌ خودش‌رو نشون‌میده!!!اون از اعلام مشارکت ۴۸٪ مردم در انتخابات !!! اینم از کارشناسانی که جدیدا دعوت میکنه مثل همین علم‌صالح و فرخ‌نگهدار و ملیحه‌محمدی و خلجی‌ و‌امثالهم که علنا و آشکارا جیره‌خور‌جمهوری‌اسلامی هستن!!!

 11. خون قاشقچی حرامزاده رنگین تر بوده از خون جوانان بیگناه وطن ما که توسط حکومت کثیف آخوندی روسی ریخته میشود ؟؟؟ چرا دنیا چشمش را بسته و قتل عام صدها هزار انسان در ایران را نمی بیند؟؟ آیا در هیچ بنگاه خبر پراکنی نامی از نوید افکاری پویا بختیاری ندا اقا سلطان وووو برده شد ؟؟؟؟

 12. چرا رسانه های خارجی و نیویورک تایمز از کشتار هزاران نفر توسط حکومت کثیف آخوندی روسی حرفی نمی زنند؟؟؟؟اینهمه جنایت در هر ثانیه توسط حکومت کثیف آخوندی روی میدهد و تمام دنیا خفه خون مرگ گرفته است .؟؟؟؟؟

Leave a Reply