Learn English Grammar L8 آموزش زبان انگلیسی با محبوبه درس هشتم- گرامر

Learn English Grammar L8 آموزش زبان انگلیسی با محبوبه درس هشتم- گرامر


درس هشتم : آموزش زبان انگلیسی بخش گرامر – سطح مبتدی -مطابق سیستم آموزش مدارس انگلستان KST 1 مجموعه درسهای آموزش زبان انگلیسی آکادمی هنر بامیان که با …

آموزش

آموزش

#Learn #English #Grammar #آموزش #زبان #انگلیسی #با #محبوبه #درس #هشتم #گرامر

[vid_tags]

4 Replies to “Learn English Grammar L8 آموزش زبان انگلیسی با محبوبه درس هشتم- گرامر”

 1. چرا درس های انگلیسی آکادمی هنر بامیان مهم است ؟
  براساس توصیه های روانشناسان یاد گرفتن زبان دوم به روش کودکان یکی از بهترین روش های آموزشی شناخته دنیااست. (یعنی شنیدن – فهمیدن- ترتیب – و تکرار آن در ذهن و زبان )
  آکادمی هنر بامیان با همکاری لندن بریج آکادمی روش آموزشی را که انتخاب کرده مطابق روند یادگیری کودکان از صنف اول تا ۱۲ در مدارس/مکاتب انگلستان است.
  امتیازات این روش عبارت اند از:
  1. ذهن شما دچار پراکنده گی معلومات نخواهد شد یعنی از الفبا تا سطح- جی سی سی/ صنف ۱۲ – همه موارد زبان را به صورت معیاری می آموزید که یک دانش آموز انگلیسی در انگلستان می آموزد.
  2. این روش آموزشی ، شما و فرزندان تان را به روند تحصیل در انگلستان عادت می دهد و در آینده امتحانات آکادمیک آسان و شانس موفقیت شما را در هر سطح از تحصیل بالا می برد.
  3. آکادمی هنر بامیان با همکاری سایر نهادهای آکادمیک لندن در آینده نزدیک، کورس های آمادگی و پیش دانشگاهی برای ادامه تحصیل و بورسیه ها- در رشته های فیلم و هنر- مارکتینک آنلاین- بزنس منجمت – برگزار خواهند کرد که دانستن زبان انگلیسی یکی از شرایط شان خواهند بود. بنابراین اگر معلومات و مهارت زبان آموزی با روش آموزش انگلستان همسان باشد نتیجه بهتر می گیرید زیرا مسیر و مقصد که شما در آموزش زبان انگلیسی آکادمی طی می کنید دقیقا در هنگام ورود به دانشگاه های انگلستان نیاز خواهند داشت. یعنی مدرک GSEC/IELTS
  https://youtu.be/n_mhvOau2RE

Leave a Reply